בא לעסק - הנהלת חשבונות חכמה

אם אתה עסוק בכיבוי שריפות במקום בניהול ופיתוח העסק – אני יכול לעזור לך!

היי, שמי מודי ואני רואה חשבון וכלכלן, בעל ניסיון של מעל 30 שנה. יש לי תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר שני במשפטים עם התמחות במיסוי

מחוייב להצלחה העסקית שלך

כלכלן, משפטן, ורואה חשבון בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה!

מזניק עסקים קדימה ומסייע להם להגשים את המטרות העסקיות

מסייע לבעלי עסקים לנהל עסק יעיל, מאורגן, ומנוהל היטב עם מערכות מידע מתקדמות

נותן שקט נפשי ובטחון פיננסי

סרטון הסבר קצר...

לאחר ייעוץ וליווי שוטף שלי, תוכל לחסוך אלפי שקלים בחודש וגם לפנות זמן יקר לעצמך וליקיריך!

https://www.balaesek.co.il/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Video-2021-04-21-at-09.11.55.mp4

אודותיי

היי, שמי מודי-רואה חשבון וכלכלן, בעל ניסיון של מעל 30 שנה. תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר שני במשפטים עם התמחות במיסוי.

בעבר עבדתי כיועץ עסקי של משרד התמ"ת. במקביל, ניהלתי והייתי בעלים של משרד רו"ח המונה כ 20 עובדים אשר טיפל במגוון עסקים. יש לי ניסיון רב שנים בכל התחומים הקשורים לניהול הפיננסי של עסקים.

הנקודה הכואבת המשותפת לכל בעלי העסקים שפגשתי הייתה כי דווקא בעת הגדלת הפעילות, פתיחת סניפים נוספים, הגדלת צוות העובדים וכדומה, התחילו תחושות קשות של חוסר שליטה ונוצר צורך בייעוץ מקצועי צמוד על מנת לנהל את ההליך בשליטה מלאה, עד להצלחה.

צמיחה עסקית מואצת גוררת הרבה פעמים כאוס ובלאגן. המערכות הניהוליות שהתאימו לעסק בשלביו הקודמים אינן מתאימות לו עכשיו. נדרש שדרוג רציני הן במערכות והן בהון האנושי סביבן. השדרוג חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע בעל ניסיון וידע על מנת לאפיין אותו בדיוק רב וכן למנוע בזבוז משאבים.

שירותים

הגידול המבורך בפעילות העסקית דורש שילוב של מערכות מידע מסוג ERP, נהלי עבודה מסודרים בתחום ניהול העובדים, התקשרויות חוזיות מסודרות עם לקוחות וספקים, הסדרת קווי אשראי וגיוס אשראי, קבלת דוחות ניהוליים שוטפים פיננסיים, ניהוליים ואחרים ועוד  דאטה שוטף יומיומי על מנת לוודא שהצמיחה במחזורים מלווה גם בצמיחה ברווחים ובשורה תחתונה מיתרגמת ליותר כסף בכיס שלך, בעל העסק!

חשוב להדגיש: אני לא רק יועץ עסקי, אני לא מעביר סדנאות, אני לא מחליף את רואה החשבון ואני לא מאמן  שבא לתמוך בך נפשית. מה שאני יודע לעשות ועושה בהצלחה רבה זה לשלב את כל הכובעים בתהליך אותו נעבור ביחד, לאורך זמן היות והניסיון שיש לי ייקח אותך, במסע משותף איתי, להצלחה העסקית שמגיעה לך.

התהליך מתחיל באפיון מהיר ביותר אותו אני עורך בעסק. ההליך אורך מספר מועט של שעות. לאחריו תקבל צ'ק אפ פיננסי על מצב העסק בכל האספקטים שציינתי והמלצות מעשיות. האפיון ניתן בחינם ללא התחייבות להתקשרות בינינו.

לאחר האפיון, אני מבצע באופן אישי את התאמת המערכות ומלווה את כל ההליכים הנדרשים על מנת להזניק את העסק קדימה:

Analyze. Implement. Scale

אם אתה מרגיש לבד במערכה, אם אין לך עם מי לדבר ולהתייעץ, אם התחושות הקשות משפיעות גם על החיים האישיים שלך - אני יודע איך לעזור לך. אני אהיה הכתף המקצועית שניתן להישען עליה ולקבל ייעוץ וליווי מהיר ומועיל, יעיל וגם אמפטי.


מודי תחזור אליי !

לקוחות ממליצים

ההליך אותו עברתי עם מודי הזניק את העסק ואותי ונתן לי את היכולות לתכנן את הפריצה קדימה, על מנת להגשים את כל המטרות שלי.

שם של הלקוח
השילוב של מודי בעסק, עם כל היכולות והכישורים שלו - ניהול פיננסי, רואה חשבון, כלכלן ומשפטן - גרם לעסק שלי לצמוח משמעותית

שם של הלקוח
העקשנות של מודי בשילוב עם הידע המדהים שלו בתחומים כה רבים כל כך גרמו לי להאמין שאני יכול להגשים את כל המטרות אליהן אני חותר

שם של הלקוח
רק לאחר שפגשתי את מודי, הבנתי את החשיבות של ניהול פיננסי מקצועני

שם של הלקוח

או פשוט תצרו איתי קשר:​

052-6200884

mudisandel16@gmail.com


Facebook-f

יצירת קשר

נציגנו ישמח לתת לך הצעת מחיר לכל אחד מהמסלולים בפגישה אישית